Conducere SGR – Romania

Presedintii filialelor

Presedinte filiala e-mail presedinte
AB Araboaei Marcel maraboaei@yahoo.com
AR Tulucan Tiberiu tiberiutulucan@gmail.com
AG Zibileanu Cornelia corneliazibileanu@yahoo.com
BC Sorgot Ioan Virgil v_sorgot@yahoo.com
BH Rosu Elisaveta rosulizeta@yahoo.com
BN Petrean Doina doinapetrean@yahoo.com
BT Poclid Mihai mihaipoclid@yahoo.com
BV Sandor Ciprian sandorcipriangabriel@yahoo.com
BR Rusen Mirela Carmen rusenmc@gmail.com
BZ Alexandru Mihaela Florina alexandru_mihaela35@yahoo.com
CL Belciu Mari-Elena marielena28@gmail.com
CS Savoiu Claudiu savoiuclaudiu@yahoo.com
CJ Torok Ferencz ferencz@isjcj.ro
CJ Univ. Irimus Ioan Aurel irimus@geografie.ubbcluj.ro
CT Dragomir Anca drancuta@yahoo.com
CV Raduta Ioan farkasi@isj.educv.ro
DB Alexe Radita radita.alexe@yahoo.com
DJ Boengiu Sandu sboengiu@central.ucv.ro
GL Putanu Marius mputanu@yahoo.com
GR Nichita Adrian adinichita2000@yahoo.com
GJ Ardeiu Mircea mardeiu@yahoo.com
HR Voda Lica Adrian adrianvoda2006@yahoo.com
HD Rus Dumitru dumitrurus@yahoo.com
IF Ghita Cristina chris_geo_2007@yahoo.com
IL Dumitru Despina dumitrudspn@yahoo.com
IS Rusu Eugen eurusu@uiac.ro
MM Vasilescu Ileana ileanavasilescu@yahoo.com
MH Badescu Octav S octav_badescu@yahoo.com
MS Voicu Dumitru voicu_dmtr@yahoo.com
NT Sava Camelia Nina geografieneamt@gmail.com
OT Marineanu Stefania marineanu_2003@yahoo.fr
PH Maxim Ion maximgeograf@yahoo.com
SJ Ciurean Codin codin_lpz@yahoo.com
SM Pitig Nicoleta p_nick2000@yahoo.com
SB Furdui Mircea racuf2006@yahoo.com
SV Porof Marcel porofmarcel@yahoo.com
TR Negrea Alexandra sanda_negrea21@yahoo.com
TM Vert Constantin cvert_uvt@yahoo.com
TL Baisan Gheorghe gheorghebaisan@yahoo.com
VL Parvulescu Emil emil_parvulescu@yahoo.com
VS Rimboi Viorel viorelrimboi@yahoo.com
VN Vasile Ovidiu Allen ovidiuallen@yahoo.com
BUC Univ. Ene Marian ene2466@gmail.com
BUC Serban Catalina catalinaserban@yahoo.com

Structura BEX

Presedinte Mihai Ielenicz gabiiov@yahoo.com
Prim-Vicepresedinte Dan Balteanu igar@geoinst.ro
Vicepresedinte Moldova
Ardeal
Banat si Crisana
OlteniaBucuresti si Ilfov
Invatamant Universitar
Invatamant Superior Economic si Statut
Invatamant Particular Invatamant Preuniversitar Publicatii
Responsabilitati delegate de BEX Responsabilitati delegate de BEX Responsabilitati delegate de BEX
Eugen Rusu Ioan Aurel Irimus Constantin Vert Sandu Boengiu Catalina Serban Pompei Cocean Silviu Negut Sigismund Duma Steluta Dan Danut Petrea Dumitru Rus Dumitru Voicu Constantin Cocerhan eurusu@uiac.ro irimus@geografie.ubbcluj.ro cvert_uvt@yahoo.com sboengiu@central.ucv.ro catalinaserban10@yahoo.com pompei@geografie.ubbcluj.ro silviu.negut@gmail.com dumasigismunduetd@yahoo.com stelutadan77@yahoo.com dpetrea@geografie.ubbcluj.ro dumitrurus@yahoo.com voicu_dmtr@yahoo.com constantincocerhan@gmail.com
Secretar General Costin Diaconescu costin.diaconescu@cdpress.ro
Secretar General Adjunct Marian Ene ene2466@gmail.com
Secretar Ionut Popa Cristina Parvu Gheorghe Visan Monica Dumitrascu Oana Ramona Ilovan Mariana Mihaescu Dan Lesenciuc Nicolae Lazar Mari-Elena Belciu Ioan Abrudan ionut.popa@cdpress.ro cristinaparvu111@yahoo.com visanm@yahoo.com stefania_dumitrascu@yahoo.com ilovanoana@geografie.ubbcluj.ro mbilciuresti66@yahoo.com dlesenciuc@yahoo.com niculazar_ro@yahoo.com marielena.belciu@yahoo.com, marilena28@gmail.com abrudanisj@yahoo.com
Trezorier Alexandru Barbulescu urduaxela1@yahoo.com